Textové pole:

Šplhací Sítě a Sítě na Lezení

Šplhací sítě a MATERIÁLY na ně.

Šplhací sítě přírodní: vyrábí se ze strojově stáčených jutových lan s polypropylenovým jádrem. Lana jsou pevně utažená a jsou ošetřena proti prvotním vlivům povětrnostních podmínek. Šplhací sítě z toho materiálu jsou určena do prostředí, kde budou alespoň částečně kryty střechou, budou se na zimu sundavat nebo jim jejich majitel bude věnovat patřičnou péči impregnací. Přírodní sítě se nejčastěji vyrábí z průměrů lan 12 - 20mm. Lana použitá na výrobu sítí jsou testována na pevnost v tahu a jsou hygienicky nezávadná.

Šplhací sítě polypropylenové: vyrábí se ze strojově stáčených třípramenných lan. Polypropylenové sítě jsou trvanlivější než sítě přírodní, na omak jsou ale k dětským rukám o něco méně šetrné. Polypropylen je vodě-nenasákavý a má částečnou UV ochranu. Polypropylenové sítě jsou bezúdržbové a cenově patří k těm levnějším. Na výběr je vždy několik barev v průměrech 12, 16, 18, 24mm. Lana jsou testována na pevnost v tahu.

Šplhací sítě super-polypropylenové: vyrábí se z lan se speciální úpravou. Lana jsou klasicky třípramenná, jejich vlastnosti jsou ale vylepšené. Sítě z těchto lan jsou jemné vůči rukám, jsou vodě-nenasákavé a mají vysokou UV stabilitu. Šplhací sítě ze super-propylenu mají prodlouženou životnost. Na výběr jsou pestré barvy. Sítě se vyrábějí z lan v průměrech 12, 16 a 20mm. Lana jsou testována na pevnost v tahu.

Šplhací sítě nylonové: vyrábí se z extra silně strojově utažených třípramenných lan v bílé barvě. Sítě jsou určeny do extrémních podmínek, jsou velmi tvrdé ale k rukám šetrné. Průměry lan na vyžádání.

Provaznictví v Praze na Újezdě Vítězná 10, Praha 1, 118 00, obchod@provaznictvi.cz,

776 886 449 a 776 886 829 www.provaznictvi.cz